Poslední diskuse
Kontakt

první kapřík na Malši

20.5.2016 NOVINKA Malše, Trvalý odkazMinulý týden bylo chladné počasí ale stejně jsem vyrazil byl jsem jednou na Vltavě kde to žádná hitparáda nebyla. Tak jsem si řekl, že zkusím udolat kapříka na té mojí Malši co mám kousek od domu. Druhou návštěvu revíru se vše podařilo. Kapřík měl uctyhodných čtyřicet pět centrimetrů. Ovšem měl vyhnilá místa na těle a byl viditelně zesláblý, takže to bylo takové poloviční vítězství, ale moc potěšil protože tuhle vodu já ustavičně pomlouvám, 

chycen na dva masné červíky na háčku číslo 10 a návazci z 0,14mm fluorocarbonu. Šrotík podle české receptury ve dvoukilovém balení od lorpia.

přidávám nějaké fotky k dokreslení atmosféry 

Malše podruhé

11.5.2016 NOVINKA Malše, Trvalý odkaz

 

Dnes jsem vyrazil na ryby něco kolem půl páté, natěšen že dnes ta bílá ryba na Malši musí jít, Mám tu řeku tři minuty na kole, tak proč se s batohem a rybářskými udělátky tahat přes celé město a jezdit rybařit pod Budějce. Byl jsem i včera. Výsledek jeden cejn.

Dorazil jsem na místo. Rozbalil věci a připravil jsem si krmení(na fotce). žádné krmné kampaně nedělám, jen nahazuji častěji avšak po včerejším nezdaru jsem spíš než do jednoho místa zkusil nahazovat do různých vzdáleností od břehu. Bez záběru jsem hodinu a půl. Nakonec zkouším malý háček desítku a jednoho červeného červíka a pěkně podle gumičky doprostřed řeky. a přišel záběr sekám vytahuji 30 cm bělici. Nahazuji znovu a zase záběr dokonce už před dopadem krmítka na dno. Další nához nečekám ani 20 sekund a pěkný sekatelný záběr, vytahuji bělici 30cm. Jako vejce vejci od předešlé takto pochytám ještě další tři kousky a zase ani ťuk. další půl hodiny. Tak jsem to zabalil a jedu domů… To mi řekněte jestli jsou ryby ve sloupci, nebo najelo ojedinělé hejno? Nevěřím že je tady tak vyrybníno.

 

Komentář ke článku (0)